Przelewy24 Prestashop 1.6 instalacja

Przelewy24 Prestashop 1.6 instalacja

Instrukcja instalacji modułu Przelewy 24 w Prestashop 1.6

Nowy moduł przelewy24 można zainstalować na dwa sposoby:

Metoda 1:

a) Należy pobrać archiwum modułu można z tej strony

b) Należy pamiętać, że w obecnym module zintegrowane są Przelewy24 Raty - dlatego przed instalacją tego modułu należy koniecznie odinstalować moduł Raty jeżeli taki był zainstalowany w sklepie.

c) Rozpakować pobrane archiwum. Po rozpakowaniu archiwum otrzymujemy dwa foldery: modules i themes.W folderze modules znajdują się właściwe pliki modułu, folder ten za pomocą klienta ftp należy wgrać na serwer do katalogu głównego sklepu. Drugi folder "themes" potrzebny jest w sklepach, które używają domyślnego szablonu Prestashop - w takim przypadku folder ten również należy wgrać do katalogu głównego sklepu.

d) Praktycznie na tym kończy się wgrywanie modułu na serwer

e) Po wykonaniu tych czynności wystarczy zalogować się do panelu administracyjnego sklepu, przejść do zakładki "Moduły" - odnaleźć moduł "Przelewy24" 

przelewy24 lista modułów

f) Kliknęć "Instaluj" i wypełnić odpowiednie pola informacjami z panelu administracyjnego Przelewy 24

przelewy24 konfiguracja

g) Po wprowadzeniu prawidłowych danych należy kliknąć "Zapisz ustawienia"  od teraz dodatkowa metoda płatności Przelewy24 jest dostępna w Twoim sklepie.

Metoda 2:

a) Należy pobrać gotowy moduł przelewy24_moduł 

b) Odinstalować i usunąć moduł "Raty Przelewy24" jeżeli był zainstalowany

c) Ten moduł można automatycznie dodać do sklepu przez panel administracyjny w zakładce "Moduły > Dodaj nowy moduł" - zwykła instalacja bez kopiowania plików przez ftp

d) Po wgraniu modułu należy postępować jak na zdjęciach powyżej "od punktu "e"), czyli: Instaluj > Konfiguruj i Zapisz ustawienia. Jeżeli zajdzie potrzeba wgrania plików konfiguracyjnych do szablonu domyślnego, można Pobrać je tutaj rozpakować i skopiować w całości folder "themes" przez ftp do folderu głównego sklepu. 

Opublikowany w Prestashop Moduły instalacja i konfiguracja  

Opublikowany 22/12/2014 17:31:11
Komentarze są wyłączone dla tego postu