Moduły Prestashop
Moduły dla sklepu internetowego PrestaShop. Jeśli potrzebujesz rozbudować swój sklep o dodatkowe moduły - ten dział jest dla Ciebie. Znajdziesz tu szereg modułów do zainstalowania w prestashop min. moduły płatności takie jak przelewy 24, payu, transferuj.pl, także moduły społecznościowe, moduły seo i wiele innych. Zapraszamy do pobierania.

Moduły Prestashop Jest 22 produktów.

Podkategorie

  • Menu
    Zmodyfikowane górne poziome menu blocktopmenu dla Prestashop 1.5 Moduły w pełni zgodne z platformą sklepową, łatwe do zainstalowania przez Panel administracyjny sklepu. Przejrzyj aby wybrać kolorystykę najbardziej pasującą do Twojego sklepu. Większość modułów ma zmodyfikowany kolor menu jak i kolor podświetlenia.
  • Płatności

    Moduły płatności dla sklepu internetowego Prestashop w wersjach od 1.3 do 1.6. Po zainstalowaniu moduły pozwalają na udostępnienie klientom bezpiecznych płatności za pośrednictwem odpowiednich operatorów. Moduły są łatwe do zainstalowania, wymagaja jednak niezbędnej wiedzy do ich konfiguracji po stronie sklepu jak i po stronie operatora płatności.

  • Funkcjonalne

    Najbardziej przydatne i funkcjonalne moduły oraz szablony dla sklepu internetowego Prestashop. Znajdziesz tu niektóre wybrane moduły oraz motywy dla Prestashop, które zasługują na większą uwagę z racji swojej funkcjonalności i popularności.

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 22 elementów