Moduły

Znajdziesz tu instrukcje sklepów internetowych, moduły, szablony, poradniki, w miarę możliwości wskazówki i sposoby na poradzenie sobie z błędami. Zamieściliśmy również moduły dla sklepów internetowych przydatne zwłaszcza dla prowadzących działalność e-commerce (przelewy24, payu, transferuj.pl i inne). Osoby prowadzące sklep internetowy znajdą t...

Znajdziesz tu instrukcje sklepów internetowych, moduły, szablony, poradniki, w miarę możliwości wskazówki i sposoby na poradzenie sobie z błędami. Zamieściliśmy również moduły dla sklepów internetowych przydatne zwłaszcza dla prowadzących działalność e-commerce (przelewy24, payu, transferuj.pl i inne). Osoby prowadzące sklep internetowy znajdą tu szereg pomocnych dodatków. Ze względu na instalowane przez naszą firmę sklepy, szczególny nacisk kładziemy na dodatki do Prestashop 1.5 i 1.6 Zapraszamy do przejrzenia działu i pobierania potrzebnych produktów. Jeśli potrzebują Państwo pomocy - prosimy korzystać z formularza kontaktowego.

Więcej

Moduły Jest 23 produktów.

Podkategorie

 • Polecane
  Najbardziej funkcjonalne i przydatne moduły dla sklepu Prestashop 1.2 1.3 1.4 1.5 1.6. Większość z nich udoskonala funkcjonalność sklepu i częściowo zmienia jego wygląd. Są tu bloki menu, slidery, pokaz ulubionych, cookies i wiele innych. Wszystkie moduły są w stabilne i funkcjonalne w wersjach stabilnych.
 • Moduły Prestashop
  Moduły dla sklepu internetowego PrestaShop. Jeśli potrzebujesz rozbudować swój sklep o dodatkowe moduły - ten dział jest dla Ciebie. Znajdziesz tu szereg modułów do zainstalowania w prestashop min. moduły płatności takie jak przelewy 24, payu, transferuj.pl, także moduły społecznościowe, moduły seo i wiele innych. Zapraszamy do pobierania.
 • Moduły Magento
  Moduły dla sklepu internetowego Magento. Moduły, które pozwolą rozbudować Twój sklep internetowy Magento. Przejrzyj ten dział i wybierz potrzebny Ci moduł. Znajdziesz tu szereg modułów do zainstalowania w Magento, min. moduły płatności takie jak przelewy 24, payu, transferuj.pl, także moduły społecznościowe...i wiele innych. Mamy nadzieję, że pomoże Ci to w rozbudowie sklepu. Pamiętaj o wykonaniu kopii zapasowej sklepu przed instalacją modułów.
 • Moduły OsCommerce
  Moduły dla sklepu internetowego OsCommerce. Jeśli posiadasz lub jesteś administratorem sklepu OsCommerce i potrzebujesz rozbudować go o dodatkowe moduły - ten dział jest dla Ciebie. Znajdziesz tu szereg sprawdzonych modułów do zainstalowania w OsCommerce min. moduły płatności takie jak DotPay, Przelewy 24, Payu, transferuj.pl, także moduły społecznościowe i wiele innych. Zapraszamy do pobierania.
 • Moduły OpenCart
  Moduły rozszerzające możliwości sklepu internetowego OpenCart w wersjach 1.4 i 1.5. Jeśli jesteś administratorem lub właścicielem sklepu OpenCart - przejrzyj tę kategorię i szukaj modułu dla Twojego sklepu. Znajdziesz tu zarówno moduły płatności jak i inne funkcjonalne, poszerzające możliwości sklepu.
na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 23 elementów