Moduł tpay com dla Prestashop 1.7 Zobacz większe

Moduł tpay com dla Prestashop 1.7

TPayPr17

Moduł szybkich płatności internetowych Tpay.com (dawne Transferuj.pl) dla sklepu internetowego PrestaShop 1.7 (wszystkie wersje od 1.7.0.1...).

Prosta instalacja modułu przez panel administracyjny sklepu.

Więcej szczegółów

Prestashop 1.7

Nie ma punktów za ten produkt.


0.00 zł

Więcej informacji

Opis działania systemu Transferuj.pl (Tpay.com)


1. Po dokonaniu zakupu w sklepie sprzedawcy klient zostaje przekierowany poprzez szyfrowane połączenie na bezpieczną stronę Transferuj.pl w celu dokonania płatności.
2. Po wybraniu kanału płatności, klientowi wyświetlane są dane do zapłaty oraz generowany jest unikalny TYTUŁ dla danej transakcji.
3. Po zapłacie przez klienta system Transferuj.pl informuje Sprzedawcę o zaksięgowaniu płatności za dane zamówienie - Sprzedawca może zrealizować zamówienie w ciągu kliku minut od jego złożenia.
4. Sprzedawca zleca polecenie wypłaty środków z Transferuj.pl i otrzymuje przelew należnych środków na własne konto.

Korzyści dla klienta:
1. Darmowy przelew wewnętrzny w banku, w którym posiada konto.
2. Błyskawiczne przekazanie pieniędzy na rachunek Sprzedawcy.
3. Potwierdzenie płatności od Transferuj.pl, będące dodatkowym dowodem uiszczenia opłaty za zamówienie.

Korzyści dla sklepu:

1. Sprzedawca nie musi sprawdzać konta bankowego ręcznie co kilka minut, żeby sprawdzić czy wpłaty od klientów zostały zaksięgowane. 
2. Sprzedawca może wysłać towar już po kilku minutach od rejestracji zamówienia w sklepie, bowiem ponad 90% klientów płaci od razu kanałami internetowymi. Normalnie czas między zapłaceniem przez klienta a zaksięgowaniem wpłaty na koncie to 2-3 dni. Dzięki tum płatnościom jest to ok. 5 minut. 
3. Dla produktów wirtualnych w sklepie można w pełni zautomatyzować proces zamówienia i wirtualnej wysyłki towaru.
4. Jedne z najniższych prowizji na rynku.

 System Transferuj.pl to platforma, integrator płatności, z którego kupujący w sklepach internetowych korzystają w momencie dokonywania płatności za kupione towary lub usługi. Klient sklepu zostaje przekierowany do strony z wyborem kanałów płatności z szyfrowanym połączeniem w celu zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa. Klient ma do wyboru możliwość zapłaty za pomocą szybkiego przelewu internetowego bezpośrednio do banku, w którym posiada konto dzięki czemu Sprzedawca w ciągu kilku minut otrzymuje informację o dokonaniu przez klienta płatności.

Po wybraniu banku kupujący może także wydrukować druczek do zapłaty bezpośrednio w placówce banku, zatem nie ma potrzeby posiadania elektronicznego dostępu do rachunku...

Opinie

Napisz recenzję

Moduł tpay com dla Prestashop 1.7

Moduł tpay com dla Prestashop 1.7

Moduł szybkich płatności internetowych Tpay.com (dawne Transferuj.pl) dla sklepu internetowego PrestaShop 1.7 (wszystkie wersje od 1.7.0.1...).

Prosta instalacja modułu przez panel administracyjny sklepu.

Produkty powiązane

21 innych z tej samej kategorii