Serwer w chmurze VPS root

Chmura VPS

Nowy produkt

Serwery VPS w chmurze, dostęp ROOT z gwarantowanymi zasobami.

Sam decydujesz o parametrach serwera:

Taktowaniu Procesora

Wielkości Pamięć RAM

Pojemności dysku SSD

Zainstalujesz system operacyjny

Dostęp Root

Transfer bez limitu.

Pełna oferta w linku poniżej:

Serwery VPS w chmurze

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


Więcej informacji

Serwery VPS w chmurze zapewniają dostępność zakupionych parametrów, które zobaczysz i wybierzesz w naszym nowym panelu zarządzania po kliknięciu linku poniżej:

SERWERY VPS W CHMURZE

Na serwerze samodzielnie jednym kliknięciem zainstalujesz własny system operacyjny, wywołasz migawkę (natychmiastową kopię zapasową serwera)

Do wyboru masz serwery z ilością rdzeni procesora CPU od 1 (jednego) do 16 (szesnastu)

Pamięć RAM od 2GB do 32 GB - zapewni to wystarczającą wydajność dla każdego klienta (od małego sklepu do bardzo wymagających skryptów z dużym ruchem i potężną ilością odwiedzin).

Pojemność dysku SSD od 20 GB do 360 GB na Twoje dane w zależności od potrzeb.

Całością będziesz zarządzać bezpośrednio z naszego nowego panelu zarządzania serwerem.

W panelu zarządzania jednym kliknięciem zainstalujesz potrzeby dla Ciebie system operacyjny - dostępne są:

Debian

CenTOS

Rocky Linux

Ubuntu

i inne...

Samodzielnie zrobisz kopię zapasową serwera

Zrobisz "Migawkę serwera" (pełną kopię zapasową danych na serwerze jednym kliknięciem).

W każdej chwili w panelu zarządzania możesz zmienić zasoby serwera (procesor, Ram, dysk) bez utraty danych w kilka minut - to przydatna opcja, gdy zwiększy się ilość Twoich klientów, wejść na stronę i nastąpi wzmożony ruch na stronie. Opcja ta pozwala zwiększyć zasoby bez przerw w działaniu strony.

Po zakupie otrzymujesz dedykowany adres IP4 i IP6. Możesz zakupić później (w naszym panelu zarządzania usługą) dodatkowe adresy IP jednym kliknięciem.

Pełna oferta serwerów w chmurze ROOT poniżej:

SERWERY VPS W CHMURZE

Opinie

Oceń 
2023-10-28

Bajka

Zakupiłem i testuje od tygodnia. Wszystko działa prawidłowo w panelu zarządzania są wszystkie opcje rzem z instalacją systemu. Wszystko działa narazie super.

  Oceń 
  2020-02-12

  pozytyw

  Wielki plus za wydajność tego serwera. Mam go drugi rok i śmiga aż miło.
  polecam:)

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
  Oceń 
  2017-12-28

  Stabilny

  Duży plus za stabilność tego serwera. Używam go już od kilkunastu miesięcy i w sumie nie było z nim żadnych problemów. Do tego wielki plus za pomoc ze strony firmy w konfiguracji niektórych funkcji serwera w moim przypadku chodziło o instalację dwóch nowych domen i skrzynek pocztowych w tych domenach. Panowie pomogli mi skutecznie bez żadnych dodatkowych opłat - zwykłe dziękuje wystarczyło :) a to wielka zaleta i przywrócona wiara w normalnych ludzi w dzisiejszym "dziwnym" świecie. Pozdrawiam serdecznie i polecam wszystkim Wasze usługi.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
  Oceń 
  2017-04-13

  Niezawodny

  Korzystam z tego serwera juz pięć miesięcy i z niedowierzaniem muszę stwierdzić, że jest w 100 procentach niezawodny i bardzo wydajny jak na tak niska cenę. Z czystym sumieniem mogę go polecić jako całokowicie przetestowany i sprawdzony.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
  Oceń 
  2016-10-22

  Polecam

  To super oferta - zdecydowanie polecam :) Mam ten serwer już cztery miesiące i żadnych problemów. Czyli krótko mówiąc - kupujesz tego VPS-a i zapominasz o problemach :)

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
  Oceń 
  2015-11-03

  Serwer VPS

  Już wiele akutalizacji sklepu u Pana Saławka za nami i fachowość oraz dodatkowa bezinteresowana pomoc naprawdę przekonała mnie do tej firmy. Do tego stopnia iż przeniosłem się ze sklepem na hosting do Pagemaster i teraz jestem zadowolony podwójnie. Skończyły się problemy z działaniem sklepu a byłem wcześniej na bardzo popularnym hostingu z którym miałem regularne problemy a u Pana Sławka nie ma miejsca i czasu na problemy !!! BARDZO POLECAM AKTUALIZACJE SKLEPÓW , WSPÓŁPRACE ORAZ USŁUGI NA NAJWYZSZYM POZIOMIE

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
  Oceń 
  2015-07-11

  Parametry

  Niezłe parametry i raczej nie jest to "ściema" jak w niektórych firmach. Pracuje na nim od kilku miesięcy i jak do tej pory żadnych problemów. Wydajność też jest ok. I najważniejsze suuport odpowiada po kilku minutach - BEZCENNE :)

  • 3 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
  Oceń 
  2015-01-06

  Wydajny

  Świetna wydajność w porównaniu z serwerami o podobnych parametrach w innych firmach. Raczej nie ściemniaja i rzeczywiście ten serwer ma swoje podane parametry. Pracuje na nim trzy miesiące i zastrzeżeń nie mam żadnych wiec według mnie jest wart polecenia.

  • 4 z 4 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
  Oceń 
  2014-10-31

  Niezawodny

  Mam na nim dwa sklepy od jakiś dwóch miesięcy w każdym po kilka tysięcy produktów i spory ruch i nie zdarzyło się aby cokolwiek przestała działać. Przez cały czas obydwa chodzą płynnie, żadnych błędów ani po stronie sklepu ani serwera. W przeszłości przerobiłem już kilka vpsów w różnych firmach w różnych konfiguracjach i w każdym w końcu zaczynały się przeróżne "kwiatki" albo zaczynały mulić okropnie - a tu nic wszystko cały czas działa płynnie i bezbłędnie. Oby tak dalej bo serwer zarówno cenowo i wydajnościowo jest wart polecenia. :)

  • 4 z 4 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

  Napisz recenzję!

  Napisz recenzję

  Serwer w chmurze VPS root

  Serwer w chmurze VPS root

  Serwery VPS w chmurze, dostęp ROOT z gwarantowanymi zasobami.

  Sam decydujesz o parametrach serwera:

  Taktowaniu Procesora

  Wielkości Pamięć RAM

  Pojemności dysku SSD

  Zainstalujesz system operacyjny

  Dostęp Root

  Transfer bez limitu.

  Pełna oferta w linku poniżej:

  Serwery VPS w chmurze

  Produkty powiązane

  3 innych z tej samej kategorii