Serwer VPS 100Gb 13,6GHz Vip Zobacz większe

Serwer VPS 70Gb SSD 13,6GHz Vip 1rok

VPS70SSDVip

Nowy produkt

Serwer VPS z gwarantowanymi zasobami i panelem zarządzania Direct Admin.

Parametry:

Procesor - 13,6 Ghz (4 x 3,4 Ghz) !

Pamięć RAM - 4 GB

Dysk twardy - 70 GB (SSD)

Transfer - nielimitowany

Zarządzanie - Direct Admin

Dostępność - 99,9%

Więcej szczegółów

Serwer VPS

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 125 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 125 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 25.00 zł.


1,250.00 zł

Więcej informacji

Ten serwer VPS zapewnia wymienione parametry tylko dla jego użytkownika - posiadasz gwarancję, że skrypty innych użytkowników nie uszczuplą zasobów Twojego serwera. Całe zakupione zasoby wykorzystać możesz na dowolną liczbę aplikacji, stron www, blogów, forum itp. Możesz tworzyć dowolną liczbę kont pocztowych, kont ftp, baz danych, aplikacji...

Otrzymasz już optymalnie skonfigurowany serwer o wymienionych parametrach z zainstalowanym serwerem www, serwerem baz danych, serwerem poczty mail, serwerem ftp i serwerem DNS. Serwer będzie skonfigurowany zabezpieczony i w pełni gotowy do pracy. Dodatkowo otrzymasz panel zarządzania serwerem Direct Admin (polska wersja językowa), dzięki któremu w łatwy sposób obsłużysz i skonfigurujesz wszystkie usługi dostępne na Twoim serwerze.

Panel Direct Admin poza konfiguracją dostępnych usług pozwala w łatwy sposób: dodawać domeny do serwera, tworzyć nowe konta pocztowe, konta ftp, zarządzać i tworzyć bazy danych i wiele innych niezbędnych w codziennej pracy administratora czynności.

Co otrzymujesz: Skonfigurowany i zabezpieczony serwer vps o parametrach: procesor - 13,6 Ghz (4 rdzenie po 3,4 Ghz każdy), pamięć RAM - 4096 Mb (4 GB), dysk twardy - 70 GB SSD, transfer miesięczny nielimitowany, panel zarządzania - Direct Admin (zainstalowany na serwerze), regularne kopie zapasowe serwera, pomoc techniczną 24/7.

Poniżej link do naszego nowego panelu - dokonując w nim zakupu otrzymasz gotowy skonfigurowany serwer z panelem zarządzania w języku polskim w 3 minuty. Zarządzać serwerem będziesz mógł bezpośrednio ze Swojego konta. Dodatkowo otrzymasz opcję zakupu dodatkowych domen i tworzenia kopii zapasowych za pomocą migawki:

Serwery VPS z administracją

Opinie

Oceń 
2023-10-28

Plus

Serwer nie do zajechania. Działa wszystko bez problemu sporo wersji PHP do wyboru. Dbają chyba o wszystko. Według mnie serwer godny polecenia kupujesz i nie musiszsie o nic martwić

  Oceń 
  2014-06-30

  Wypas

  Niesamowite, jestem pod wrażeniem tego serwera - na razie jest nie do zdarcia, a katuję go niesamowicie! Cena za miesiąc nie jest satysfakcjonująca :( ale na rok jest warta zapłacenia, na prawdę chodzi na nim wszystko...

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
  Oceń 
  2014-06-19

  Polecam!

  Serwer działa super - cztery rdzenie robią swoje!!!
  Zero zadyszki i bardzo łatwa konfiguracja. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Support ze strony firmy też wyśmienity - max jedna godzina. Oby tak dalej.

  • 4 z 4 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
  Oceń 
  2014-06-09

  Doskonała maszyna

  Pracuje na nim od miesiąca i zero zgrzytów. pracuje płynnie przy dość dużym obciążeniu. Panel zarządzania po prostu świetny przypinam domeny i tworzę na nim pocztę przez max 3 kliknięcia - wszystko intuicyjne i praktycznie nic nie trzeba zmieniać nic w konfiguracji - ustawienia domyślne jakie zainstalowali są w pełni wystarczające. Łatwo można na nim pracować mając nawet niewielkie pojęcie o serwerach. Jeszcze raz poleca i oby tak dalej. Mój następny serwer na pewno też kupię w tej firmie.

  • 4 z 4 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

  Napisz recenzję!

  Napisz recenzję

  Serwer VPS 70Gb SSD 13,6GHz Vip 1rok

  Serwer VPS 70Gb SSD 13,6GHz Vip 1rok

  Serwer VPS z gwarantowanymi zasobami i panelem zarządzania Direct Admin.

  Parametry:

  Procesor - 13,6 Ghz (4 x 3,4 Ghz) !

  Pamięć RAM - 4 GB

  Dysk twardy - 70 GB (SSD)

  Transfer - nielimitowany

  Zarządzanie - Direct Admin

  Dostępność - 99,9%

  Produkty powiązane

  7 innych z tej samej kategorii