Drupal Zobacz większe

Drupal

Nowy produkt

Instalacja oraz roczny hosting aplikacji CMS Drupal. Po zakupie otrzymujesz w pełni funkcjonalną aplikację wraz z miejscem na serwerze zapewniającym jej poprawne działanie.

Więcej szczegółów

blog / cms

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 38 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 38 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 7.60 zł.


250.00 zł

 • bez domeny
 • pl
 • com.pl, net.pl, info.pl
 • mazury.pl, krakow.pl, itp.
 • com, net, org, info, biz, eu

Więcej informacji

Drupal to platforma publikacji stworzona do budowania dynamicznych stron internetowych, oferujących szeroki zakres funkcji i usług. Drupal może obsługiwać szeroką gamę projektów internetowych, począwszy od osobistych blogów do dużych serwisów społecznościowych i witryn korporacyjnych. Posiada kilka tysięcy tysięcy darmowych wtyczek, modułów i szablonów z możliwością szybkiej instalacji. Posiada dobrze udokumentowane API, jest elastyczny i nieograniczenie skalowalny. 

Po zakupie otrzymujesz zainstalowaną aplikację Drupal oraz miejsce na serwerze potrzebne do jej prawidłowego działania (płacisz za hosting aplikacji i jej instalację - aplikację otrzymujesz za darmo na licencji open source). Możesz również dokupić domenę, w której aplikacja ma działać lub jeżeli już taką posiadasz wystarczy przekierować ją na nasz serwer. 
Jeżeli nie dysponujesz domeną i nie dokonasz zakupu nowej - aplikację zainstalujemy w domenie testowej.

Przykładowe funkcje Drupala:


 • Organizowanie i wyszukiwanie: Drupal jest wyposażony w wiele narzędzi, które pomogą Ci zorganizować, strukturę, znaleźć i ponownie wykorzystywać zawartość. Kategoryzować z taksonomii, automatyczne tworzenie przyjaznych adresów URL ścieżki, tworzyć listy niestandardowe, Associate treści z innych treści na swojej stronie internetowej, a także tworzyć inteligentne domyślne dla twórców treści.
 • Kreatywne treści: elastyczność Drupal obsługuje niezliczoną ilość typów zawartości, w tym wideo, tekst, blog, podcasty i sondaże z solidnym zarządzaniem użytkownikami, obsługa menu, statystyki w czasie rzeczywistym i opcjonalną kontrolą wersji.
 • Zarządzanie: Drupal posiada wielkie możliwości dla nowych kont i uprawnień użytkowników. Użytkownikom można przypisać jedną lub więcej ról, a każda rola może być ustawiona z uprawnieniami pozwalającymi zobaczyć użytkowników i tworzyć tylko to, na co zezwala administrator.
 • Współpraca: publikacje społecznościowe mogą pomóc w tworzeniu stron i aplikacji, które pomogą użytkownikom wyrazić swoje opinie i zaangażowanie. Możesz mieć ścisłą kontrolę nad tym, kto może tworzyć, przeglądać, zarządzać, publikować i inaczej interakcję z treścią na swojej stronie.
 • Projektowanie i wyświetlanie: warstwa prezentacji Drupal pozwala projektantom tworzyć bardzo użyteczne, interaktywne doświadczenia, które angażują użytkowników i zwiększają ruch. Można używać istniejącego szablonu/tematu Drupal lub spróbować zaprojektować własny.
 • Rozszerzenia: ponad 6000 dostępnych modułów spełni większość wymagań Twojej witryny, które mogą być instalowane bezpośrednio z panelu zarządzania Drupala oraz dostępne moduły dodatkowe.
 • Podłącz: Drupal ułatwia podłączenie swojej strony do innych witryn i usług w całej sieci, przy użyciu agregacji i możliwości połączenia wyszukiwarka. Integracja sieci społecznej jest również szeroko wspierana i pomaga zaangażować się większej liczbie internautów.

Opinie

Napisz recenzję

Drupal

Drupal

Instalacja oraz roczny hosting aplikacji CMS Drupal. Po zakupie otrzymujesz w pełni funkcjonalną aplikację wraz z miejscem na serwerze zapewniającym jej poprawne działanie.

7 innych z tej samej kategorii