Indeks: PayU15

Marka: Page Master

PayU Moduł dla Prestashop 1.5

Recenzje: 17
Moduł płatności PayU dla PrestaShop 1.5.x Moduł bezpiecznych płatności PayU dla sklepu PrestaShop w wersjach od 1.5 do 1.5.6.3 Dla wersji Prestashop 1.5, 1.5.4.1, 1.5.5, 1.5.6, 1.5.6.1, 1.5.6.2, 1.5.6.3
0,00 $
Więcej
PrestaShop 1.5

Indeks: Aktprs

Marka: Page Master

Aktualizacja PrestaShop

Recenzje: 33
Szybka i bezpieczna aktualizacja sklepu internetowego PrestaShop do najnowsej wersji 1.5.6.3 lub 1.6.1.24 . Aktualizacja z wersji 1.1.x, 1.2.x, 1.3.x 1.4.x 1.5.xx i 1.6 do najwyższej. Wszystkie wersje językowe sklepu. Tutaj aktualizacja do wersji 1.7.xx
61,22 $
Więcej
PrestaShop 1.1 1.2 1.3 1.4 1.5 1.6
Wszystkie bestsellery

Najnowsze posty

 • Udostępnij na Facebook
  Optymalizacja sklepu Prestashop 1.3 1.4 1.5 1.6 pod kątem SEO
  • Optymalizacja sklepu Prestashop 1.3 1.4 1.5 1.6 pod kątem SEO

  Optymalizacja sklepu Prestashop 1.5 1.6 1.7 pod kątem SEO

  OSPPKseo
  Page Master

  Optymalizacja Twojego sklepu internetowego opartego na silniku Prestashop pod kątem SEO.

  Uczynimy Twój sklep przyjaznym dla wyszukiwarek.

  sklep plus:
  38,01 $
  1 dzień
  Ilość
  PrestaShop 1.3 1.4 1.5 1.6

   

  Polityka prywatności

   

  Ceny w sklepie płatności

   

  Regulamin sklepu

  Opis

  Jeśli prowadzisz sklep internetowy i ciągle zastanawiasz się dlaczego tak mało klientów do niego zagląda, odpowiedź jest prosta - Twój sklep jest bliźniaczo podobny do kilku lub kilkudziesięciu tysięcy innych.

  Dbałeś o Swój sklep, zainwestowałeś nie małe pieniądze w jego grafikę, dalej wydajesz spore kwoty na jego pozycjonowanie ale nikt nie powiedział Ci, że wcale nie w tym tkwi problem.

  Grafika - owszem pomaga, ale to tylko walor estetyczny

  Pozycjonowanie - bardzo!!! ryzykowne - bo odpowiedz sobie na pytanie "Kto poniesie konsekwencje błędnych działań pozycjonera?" - odpowiedź prosta - tylko Ty. Nieumiejętne pozycjonowanie w konsekwencji prowadzi do założenia filtru na twój sklep i przez długie miesiąe nie pojawisz się w wynikach wyszukiwania. Pozycjoner powie "trudno nie udało się", a Ty stracisz pieniądze i Swój sklep.

  My proponujemy Ci bezpieczną usługę polegającą na zoptymalizowaniu Twojego sklepu i towaru, który się w nim znajduje. Czynność ta jest dość pracochłonna i dlatego często pomijana przez właścicieli sklepów internetowych - a odpowiednio wykonana przynosi wymierne efekty w stosunkowo krótkim czasie.

  Na czym polega usługa:

  Sklep: optymalizacja strony głównej, URLi i CMSów Twojego sklepu, tagowanie strony głównej, stron kategorii i podkategorii na podstawie opisów, optymalizacja sitemap (łączna liczba stron cms, kategorii i podkategorii wliczona w cenę usługi to 25 szt., w przypadku posiadania większej ilości takich stron w sklepie należy wykupić usługę +produkty /1 produkt = 1 strona cms = 1 kategoria lub podkategoria/)

  Produkty w sklepie: zmiana opisów meta i słowa kluczowe na podstawie długich i krótkich opisów produktów, przyjazne URLe, ponowne zgłoszenie zoptymalizowanych produktów w wyszukiwarkach internetowych (przyśpieszona indeksacja).

  Na efekty naszej pracy nie każemy Ci długo czekać - pierwsze zobaczysz już po kilku dniach. Sklep zoptymalizowany zostanie jako pierwszy, produkty optymalizujemy sukcesywnie (zależnie od zleconej ilości) i od razu są one ogłaszane w sieci, a tym samym indeksowane przez przeglądarki, więc efekty będziesz widział kolejno dla publikowanych produktów.

  Nie obawiaj się, zmiany przeprowadzane przez naszą firmę będą niezauważalne dla Twoich klientów, nie ingerujemy w grafikę, itp. Zauważalne będą tylko zoptymalizowane opisy produktów oraz opisy stron w wynikach wyszukiwania.

  Spróbuj, a przekonasz się, że było warto. Pieniądze zainwestowane w optymalizację zwrócą Ci się z nawiązką już po kilkunastu dniach. Przy dokonywaniu zakupu wybierz ilość produktów do zoptymalizowania - sklep optymalizowany jest zawsze niezależnie od deklarowanej ilości produktów.

  Niezwłocznie po dokonaniu zakupu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub przez e-mail celem ustalenia technicznych warunków wykonania usługi.

  Szczegóły produktu
  OSPPKseo
  0

  Opinie
  Oceń 
  Jolanta M
  2015-04-13

  www.sinfularmy.com

  Z przyjemnością dzielimy się swoją opinią w zakresie współpracy z Page Master. Wykupiliśmy opcję optymalizacji sklepu www.sinfularmy.com wraz z produktami i były to w ostatnim czasie najlepiej wydane pieniądze. Oprócz tego, że usługa wykonana wzorcowo, a sklep już po kilku dniach był wysoko zauważony przez wyszukiwarkę, to dodatkowo otrzymaliśmy szereg informacji, które były pomocne w ustawieniach sklepu. Tą firmę charakteryzuje jeszcze coś czego nie mają inne firmy, otóż profesjonalne, rzetelne podejście do zlecenia i bardzo dobry kontakt, nawet w dni wolne od pracy. Wcześniej korzystaliśmy z usług firmy www.web-group.pl, totalna porażka, nigdy wcześniej nie spotkaliśmy tak nierzetelnej firmy, nie polecamy.

  Oceń 
  Piotr Skibiński
  2015-03-17

  Działa :)

  To rzeczywiście działa przede wszystkim bardzo wzrasta ilość wyświetleń przez wójka googla a dzięki temu wiadomo rośnie też rych w sklepie. Dzięki za fachową robotę :)

  Oceń 
  Łukasz Dźwinacki
  2014-12-30

  Działa

  Usługa działa - polecam :) W moim przypadku już po 7-10 dniach odczuwalny był wzrost liczby wejść z wyszukiwarki. Poza tym wyniki mojego sklepu w googlach zaczęły w końcu wyglądać przyzwoicie i stąd ta różnica :) Wzrost wejść zaobserwowałem po 1 tygodniu około 10% po dwóch tygodniach 20% i po miesiącu 25 - dalej nie wiem musze poobserwować bo dopiero miesiąc temu mi to robili... Polecam tę optymalizację!

  Oceń 
  joanna w.
  2014-02-24

  Optymalizacja

  Gorąco polecam firmę Page master - świetni, uczciwi fachowcy, - odpowiedzą na każde pytanie, optymalizacja wykonana sumiennie i rzeczywiście widać efekty zwiększenia ruchu w sklepie.

  Oceń 
  benek
  2014-01-22

  To naprawdę działa!!!

  Najlepiej widać to w wyszukiwarce. Teraz na strony mojego sklepu aż chce się kliknąć. to dobra i tania usługa a efekty widać gołym okiem.

  Oceń 
  Beata M.
  2013-08-28

  Naprawdę to działa

  Rzeczywiście to działa. Po dwóch tygodniach mam o jakieś 40% więcej wejść do sklepu. Czekam jeszcze co będzie dalej. Bardzo dziękuję i polecam tę firmę.

  Napisz swoją opinię

  Optymalizacja sklepu Prestashop 1.5 1.6 1.7 pod kątem SEO

  Optymalizacja sklepu Prestashop 1.5 1.6 1.7 pod kątem SEO

  Optymalizacja Twojego sklepu internetowego opartego na silniku Prestashop pod kątem SEO.

  Uczynimy Twój sklep przyjaznym dla wyszukiwarek.

  Napisz swoją opinię
  2 innych produktów w tej samej kategorii:
  Zobacz także

  Śledź nas na Facebooku