Sklepy

Oferujemy instalację i hosting sklepów internetowych PrestaShop, OpenCart i Magento na szybkich serwerach. Sklep internetowy, który Państwo otrzymują jest zainstalowany i gotowy do prowadzenia przez niego sprzedaży. Założenie sklepu internetowego jeszcze nigdy nie było tak proste. Po zakupie usługi zainstalujemy wybrany przez Ciebie sklep, wstęp...

Oferujemy instalację i hosting sklepów internetowych PrestaShop, OpenCart i Magento na szybkich serwerach. Sklep internetowy, który Państwo otrzymują jest zainstalowany i gotowy do prowadzenia przez niego sprzedaży. Założenie sklepu internetowego jeszcze nigdy nie było tak proste. Po zakupie usługi zainstalujemy wybrany przez Ciebie sklep, wstępnie go skonfigurujemy , doinstalujemy potrzebne moduły oraz jeśli zechcesz wprowadzimy wstępną partię produktów. Wszystko zależy od wariantu sklepu jaki wybierzesz. Poza tym przez cały okres współpracy będziemy dbać o niezawodną pracę platformy e-commerce abyś mógł spokojnie i bezpiecznie prowadzić Swój biznes.

Więcej

Sklepy Jest 11 produktów.

Podkategorie

 • PrestaShop
  PrestaShop jest oprogramowaniem udostępnianym na licencji Open Source. Jest to bardzo funkcjonalny i ciągle modyfikowany sklep internetowy. Charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem, obsługą wielu języków, bogatym zapleczem dodatkowych modułów (komercyjnych i bezpłatnych), bogatą gamą dodatkowych tematów dla sklepu, nieograniczoną ilością wprowadzanych produktów do sklepu, łatwą konfiguracją płatności, dostaw i wieloma innymi, niezbędnymi w sklepie internetowym funkcjami... Nasza firma oferuje Państwu już zainstalowane sklepy Prestashop z hostingiem na wybrany okres czasu, wstępną konfiguracją oraz pełną, bezpłatną opieką serwisową przez cały okres utrzymywania sklepu na naszych serwerach.
 • OpenCart
  Bogata i prosta w obsłudze aplikacja sklepowa e-commerce na licencji open source. Opencart został wprowadzony na rynek w 2009 roku i jest ciągle rozwijany i modernizowany. Jest to sklep przyjazny w administrowaniu, przyjazny dla wyszukiwarek internetowych, a co najważniejsze przyjazny dla klienta. W naszych pakietach klient otrzymuje instalację tego sklepu na szybkim i bezpiecznym serwerze oraz hosting i pełny bezpłatny serwis przez cały okres hostingu.
 • Shoper

  Gotowa w pełni funkcjonalna Platforma Sklepowa Shoper. Jest to w pełni funkcjonalny, bogato rozbudowany, posiadający wiele zintegrowanych funkcjonalności sklep internetowy. Jako Autoryzowany Reseller oferujemy Państwu to oprogramowanie z bardzo wysokimi rabatami. Kupując każdy z tych produktów otrzymują Państwo licencję na pełne korzystanie z jego walorów i funkcjonalności. Jednocześnie zwalniamy Państwa z obaw o aktualizacje czy kopie zapasowe - wszystko odbywa się w pełni automatycznie. Z każdym pakietem klient otrzymuje również prawo do bezpłatnego, profesjonalnego wsparcia technicznego przez cały okres trwania licencji.

 • Magento
  Magento jest rozbudowaną aplikacją sklepową używaną już przez ponad 110000 sprzedawców na całym świecie. Jest to gotowy z bogatą funkcjonalnością i wielojęzyczny sklep z dołączoną gamą modułów do jego rozbudowy. Jest to aplikacja open source ciągle rozbudowywana o nowe funkcjonalności. Oferujemy instalację tej aplikacji na naszych serwerach z hostingiem i serwisem na wybrany okres czasu. Do wyboru kilka wariantów instalacji.
na stronę
Pokazuje 9 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 9 - 11 z 11 elementów