Indeks: PayU15

Marka: Page Master

PayU Moduł dla Prestashop 1.5

(17)
Moduł płatności PayU dla PrestaShop 1.5.x Moduł bezpiecznych płatności PayU dla sklepu PrestaShop w wersjach od 1.5 do 1.5.6.3 Dla wersji Prestashop 1.5, 1.5.4.1, 1.5.5, 1.5.6, 1.5.6.1, 1.5.6.2, 1.5.6.3
Cena 0,00 zł
Więcej
PrestaShop 1.5
Wszystkie bestsellery

Najnowsze posty

 • Udostępnij na Facebook
  Kopia Backup sklepu internetowego
  • Kopia Backup sklepu internetowego

  Kopia zapasowa Backup sklepu internetowego

  KBsi

  Kopia zapasowa (Backup) sklepu internetowego działającego na dowolnym serwerze.
  Pełna kopia plików i bazy danych.
  Cena promocyjna - ograniczona czasowo :)

  149,00 zł
  Ilość
  Backup

   

  Polityka prywatności

   

  Ceny w sklepie płatności

   

  Regulamin sklepu

  Opis

  Usługa dotyczy wykonania pełnej kopii zapasowej sklepu internetowego zainstalowanego na dowolnym serwerze u dowolnego dostawcy usług hostingowych.

  Usługa dotyczy sklepów: Prestashop, Opencart, Magento, ShopGold i innych działających na dowolnym hostingu. Oraz aplikacji CMS: Wordpress, Joomla, Drupal itp.

  Zadbaj o bezpieczeństwo danych Swojego sklepu internetowego. Dzięki kopi zapasowej plików i bazy danych zawsze będziesz mieć pewność, że w przypadku uszkodzenia, awarii lub własnego błędu na serwerze produkcyjnym bezpiecznie odtworzysz dane sklepu z posiadanej kopii zapasowej.
  Tworzona przez Nas kopia będzie zawierać wszystkie (100%) pliki sklepu działającego na serwerze oraz pełną kopię bazy danych spakowane do pliku archiwum. Z takiej kopii łatwo odtworzysz sklep nawet po utracie wszystkich danych na serwerze produkcyjnym. Dane zawarte w zarchiwizowanej bazie danych pozwolą odtworzyć stan aplikacji na dzień utworzenia kopii zapasowej.

  Szczegóły produktu
  KBsi
  0

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Indeks: IPSh17

  Marka: Page Master

  Instalacja PrestaShop 1.7 na dowolnym serwerze

  (3)
  Instalacja sklepu internetowego Prestashop w wersji 1.7 na dowolnym serwerze. Pełna instalacja wraz z nową bazą danych w najnowszej wersji Prestashop 1.7.x.  Otrzymujesz w pełni zainstalowany i wstępnie skonfigurowany sklep Prestashop w najnowszej dostępnej wersji z nowym szablonem domyślnym, całkowicie gotowy do pracy...
  Cena 115,00 zł
  Więcej
  PrestaShop 1.7

  Indeks: SpfPrn

  Marka: Page Master

  Spam z formularza rejestracji PrestaShop naprawa

  (4)
  W ostatnich dniach występuje seria ataków na sklepy internetowe Prestashop polegających na zakładaniu fikcyjnych kont klientów w sklepie. Konta zakładane są na nazwy domen es us ru i innych... ReCaptcha nie pomaga. Usługa ta polega na zabezpieczeniu sklepu przed takim atakiem.
  Cena 75,00 zł
  Więcej
  Prestashop 1.6

  Indeks: PaPwd

  Marka: Page Master

  Panel administracyjny Prestashop wolno działa naprawa

  (0)
  W ostatnich dniach występuje globalny problem po stronie PrestaShop, na który nie ma wpływu wydajność serwera. Po prostu panel administracyjny sklepu bardzo wolno działa. Usługa ta polega na zastosowaniu poprawki, która eliminuje ten problem i przywraca prawidłowe działanie panelu administracyjnego Prestashop
  Cena 75,00 zł
  Więcej
  PrestaShop 1.5 1.6
  Komentarze (4)
  Oceń
  Zobacz także

  Śledź nas na Facebooku