Sklep Shoper pakiet Diamentowy bez limitów

ShDia

Nowy produkt

Sklep dla wymagających: Sklep Facebook, Subiekt GT, WF-Mag Allegro, FTP 10GB, transfer bez limitu. Wypróbuj lub kup pełną licencję 

W pakiecie: Baza 50000 produktów, transfer i e-mail b/l, integracja z Allegro z Subiekt GT, WF-Mag, Porównywarki, Fakturowanie, aktualizacje, wsparcie techniczne, GRATISY - 2250 zł. 

Więcej szczegółów

Produkt czasowo niedostępny - wpisz Swój e-mail poniżej i kliknij "Powiadom mnie..." aby otrzymać informację o dostępności.

Nie ma punktów za ten produkt.


0.00 zł

Więcej informacji

Jest to bogato rozbudowana platforma sklepowa dla wymagających osób i firm . Sklep spełnia wszystkie wymagania jakie jakie stawiają administratorzy takiej platformie  - nie ograniczy Cię transfer danych (nielimitowany), założysz nieograniczoną ilość kont pocztowych w domenie, dzięki dwustronnej integracji z Allegro otrzymasz pełną swobodę obsługi obydwu sklepów, zintegrujesz sklep z Subiektem GT lub WF-Mag, obsłuży 50000 produktów, dodatkowo otrzymasz serwer z 10 GB pojemności na dodatkowe zdjęcia czy dokumenty (jest to dodatkowa powierzchnia na dysku bez względu na wielkość sklepu), dodatkowo super bogaty pakiet gratisów o wartości 2250 zł i wiele innych praktycznych udogodnień...

Otrzymasz bogaty, licencjonowany, gotowy do pracy zainstalowany na szybkim i bezpiecznym serwerze profesjonalny sklep Shoper z całą gamą gotowych i wciąż aktualizowanych integracji (nie martwisz się o aktualizacje - będą dokonywane automatycznie). Przez cały okres trwania licencji będziesz miał/a dostęp do pomocy technicznej (telefonicznei i mail) oraz do automatycznych bezpłatnych aktualizacji sklepu w miarę rozwoju platformy.

Sklep standardowo posiada: funkcje wymienione wyżej oraz dodatkowo: 1000+ różnych funkcji sklepu, interfejs API + Shoper Menager, narzędzia promocyjne i marketingowe, szybki i bezpieczny serwer, gotowe integracje do współpracy z porównywarkami internetowymi, rozbudowaną gospodarkę magazynową, nieograniczoną ilość adresów e-mail w domenie sklepu, łatwy koszyk zakupów, oprogramowanie przyjazne dla Google, przyjazny w obsłudze panel administracyjny, łatwe zarządzane wyglądem (4 skórki w standardzie), pomoc telefoniczną i meilową, codzienne kopie bezpieczeństwa, obsługę certyfikatów SSL, integrację z firmami kurierskimi UPS oraz DHL, integrację z popularnyki systemami płatności, integrację z Allegro, obsługę wielu języków i wiele innych przydatnych możliwości.

Paczka GRATISÓW, którą otrzymasz zawiera:

wzór Regulaminu o wartości 500 zł

przygotowany przez prawników

200 zł na usługi Ceneo

rabat na promocję Twojej oferty

350 zł w Google AdWords

kupon na reklamę w wyszukiwarce

100 zł w Nokaut.pl

kupon na promocję w porównywarce

do 530 zł od Cream Software

- 40% na programy Pajączek, Galernik lub SpamRebel

50% zniżki na Sz@rk Biznes

do 600 zł na programy dla firm

tylko 2 % w Dotpay

niska prowizja za e-płatności

tylko 13,80 zł za paczkę DHL

niska stawka za paczkę do 30 kg

własna domena za 1 zł

rejestracja domeny .pl w promocyjnej cenie

od 5,30 zł za Paczkomaty

pierwsze 15 paczek gratis

 

Jeśli wcześniej chcesz wypróbować sklep - skorzystaj z darmowej 14 dniowej licencji (musisz podać prawdziwe dane swoje lub swojej firmy aby licencja była ważna - będą one również wykożystane do ewentualnego przedłużenia licencji, jeśli się na to zdecydujesz). Otrzymasz dostęp do pełnej wersji sklepu, sprawdzisz jego funkcjonalność, możesz normalnie prowadzić w nim sprzedaż. Okres testowy do niczego nie zobowiązuje - po okresie próbnym zdecydujesz czy przedłużać licencję czy nie. jeśli zrezygnujesz - Twój sklep przestanie być aktywny, natomiast jeśli zdecydujesz się na wykupienie licencji - nie stracisz żadnych wprowadzonych w okresie próbnym danych - będziesz cieszył się doskonale działającym sklepem przez kolejny rok.

W przypadku pytań lub niejasności - prosimy korzystać z formularza kontaktowego lub dzwonić.

Opinie

Napisz recenzję

Sklep Shoper pakiet Diamentowy bez limitów

Sklep Shoper pakiet Diamentowy bez limitów

Sklep dla wymagających: Sklep Facebook, Subiekt GT, WF-Mag Allegro, FTP 10GB, transfer bez limitu. Wypróbuj lub kup pełną licencję 

W pakiecie: Baza 50000 produktów, transfer i e-mail b/l, integracja z Allegro z Subiekt GT, WF-Mag, Porównywarki, Fakturowanie, aktualizacje, wsparcie techniczne, GRATISY - 2250 zł. 

4 innych z tej samej kategorii