Indeks: PayU15

Marka: Page Master

PayU Moduł dla Prestashop 1.5

Recenzje: 17
Moduł płatności PayU dla PrestaShop 1.5.x Moduł bezpiecznych płatności PayU dla sklepu PrestaShop w wersjach od 1.5 do 1.5.6.3 Dla wersji Prestashop 1.5, 1.5.4.1, 1.5.5, 1.5.6, 1.5.6.1, 1.5.6.2, 1.5.6.3
0,00 $
Więcej
PrestaShop 1.5

Indeks: Aktprs

Marka: Page Master

Aktualizacja PrestaShop

Recenzje: 33
Szybka i bezpieczna aktualizacja sklepu internetowego PrestaShop do najnowsej wersji 1.5.6.3 lub 1.6.1.24 . Aktualizacja z wersji 1.1.x, 1.2.x, 1.3.x 1.4.x 1.5.xx i 1.6 do najwyższej. Wszystkie wersje językowe sklepu. Tutaj aktualizacja do wersji 1.7.xx
61,22 $
Więcej
PrestaShop 1.1 1.2 1.3 1.4 1.5 1.6
Wszystkie bestsellery

Najnowsze posty

 • Udostępnij na Facebook
  • Nowy
  Transfer domeny z home pl
  • Transfer domeny z home pl
  • Transfer domeny z home pl
  • Transfer domeny z home pl
  • Transfer domeny z home pl

  Transfer domeny z home pl

  Trdzhpl
  Page Master

  Transfer domeny pl lub dowolnej: com.pl .com com.pl .org .de fr i wszystkich innych

  Na pewno skusiłeś się na zakup domeny w cenie 1 zł 10 zł itp. ale po roku podczas odnowienia doznałeś szoku, bo cena to 180 - 200 zł. 

  Nic straconego - w każdej chwili bez żadnych zobowiązań możesz przenieść domenę do nas i płacić za jej przedłużenie 35% ceny jaką płaciłbyś u obecnego operatora.

  TRANSFER DOMENY 

  Zleć transfer domeny
  0,26 $
  1 dzień
  Ilość
  Transfer domeny

   

  Polityka prywatności

   

  Ceny w sklepie płatności

   

  Regulamin sklepu

  Opis

  To nic nie kosztuje. Transfer domeny jest całkowicie bezpłatny,

  W przypadku domen pl com.pl itp. nie wnosisz żadnej opłaty.

  W przypadku domen .com org.pl. .de - przeniesienie domeny kosztuje jednak cena jaką zapłacisz przedłuża ważność domeny o rok (praktycznie więc przeniesienie jest bezpłatne).

  Jedyne co się zmienia to operator domeny (Twój sklep podczas transferu cały czas działa nie ma żadnych przerw w dostępie do Twojego sklep, zmienia się tylko operator domeny).

  U nas otrzymasz pełny dostęp do zarządzania domenę.

  Nasz panel zarządzania domeną umożliwia wskazanie serwerów DNS, ustawienie właściciela domeny WHOIS, upublicznienie lub ukrycie danych WHOIS, pełne zabezpieczenie transferu domeny i to wszystko bezpłatnie.

  Dodatkowo u nas samodzielnie możesz przedłużyć ważność domeny a czas od jednego (1 rok) do dziesięciu lat (10 lat) - bez względu na inflację, cenę euro czy dolara.

  W przypadku gdy przedłużysz domenę na dowolną ilość lat będzie to zapisane w rejestrach domeny i nawet gdy kiedykolwiek przeniesiesz ją do innego operatora to jej ważność będzie obowiązywać na czas jaki opłaciłeś ją u nas.

  U nas w panelu klienta otrzymasz pełny dostęp do panelu zarządzania domeną włącznie z opcją wygenerowania kodu AuthInfo w celu transferu domeny do innego operatora.

  Przykładowe oszczędności:

  Odnowienie domeny pl u nas - 88 zł

  Odnowienie domeny pl w home.pl - 200 zł

  Sam łatwo możesz porównać te kwoty.

  Pamiętaj, że rejestrator domeny nie ma żadnego wpływu na działanie Twojego sklepu internetowego. Jet to tylko rejestrator domeny, który różni się tylko ceną odnowienia a sklep działa ne serwerze, na który wskazuje domena.

  Jedno z drugim ne ma nic wspólnego.

  Po transferze domeny oczywiście możesz przekierować ją na posiadany serwer w home.pl - nie będzie to miało żadnego wpływu na posiadane tam usługi.

  Pamiętaj - transfer domeny nie zmienia nic w działaniu Twojego sklepu lub witryny jaką posiadasz - wszystkie ustawienia domeny podczas transferu pozostaję bez zmian.

  Aby dokonać transferu domeny z home.pl potrzebujesz koku AuthInfo od home.pl, który wprowadzisz na naszej stronie:

  Transfer domeny  kliknij "transfer"

  Aby uzyskać kod authinfo Home.pl

  1. Zaloguj się do panelu klienta Home.pl na konto, na którym znajduje się domena, dla której chcesz uzyskać kod authinfo. Po zalogowaniu, w menu bocznym wybierz opcję “Wsparcie klienta” i przejdź do zakładki “Zarządzanie domenami”.
  2. Pojawi się lista dostępnych opcji wsparcia w sprawie domen. Znajdziesz tu kafelek “Kody Authinfo”. Kliknij przycisk “Przejdź dalej” w tym kafelku, aby przejść do widoku wniosków o wydanie kodu authinfo.
  3. Na widoku odpowiedzialnym za wydawanie kodu authinfo kliknij przycisk “Utwórz wniosek o wydanie kodu authinfo”.
  4. Wyświetli się proces składania wniosku. W trakcie wypełniania formularza musisz wybrać z rozwijanej listy domenę, dla której chcesz uzyskać kod authinfo, a także wypełnić dodatkowe informacje, takie jak podanie informacji, dlaczego przenosisz domenę. Po wypełnieniu formularza kliknij “Dalej“.
  5. Wyświetlone zostanie podsumowanie – zweryfikuj poprawność wszystkich danych, zaznacz wymagane zgody i kliknij “Wyślij wniosek”.
  6. Teraz wystarczy, że zaczekasz na rozpatrzenie wniosku i wydanie kodu. Status procedury możesz sprawdzić na liście wygenerowanych wniosków o kod authinfo. Kod zostanie przesłany na adres e-mail przypisany do Twojej domeny. Jeżeli nie pamiętasz, jaki to adres, sprawdź to w panelu klienta: panel.home.pl, w zakładce użytkownicy (kontakty domen). Adres e-mail, na który kod authinfo zostanie wysłany, powinien wyświetlić się także na widoku z listą wszystkich wniosków.

  Po dokonaniu transferu nie musisz kupować dodatkowych usług w naszej firmie (serwera itp..)- Twój sklep będzie działał bez zmian u obecnego operatora.

  Szczegóły produktu
  Trdzhpl

  Opinie
  Oceń 
  Paweł Zaręba
  2023-11-12

  Panel zarządzania domeną

  Super fajny panel zarząśdzania domeną - za to duży plus.
  Ceny też oczwiście konkurencyjne

  Oceń 
  Mariusz Krzymieniewski
  2023-11-11

  Tanie domeny

  Domeny są u nich tanie i mają bardzo przejrzysty i funkcjonalny panel zarządzania. Dodatkowo można przedłużać nawet na 10lat nie patrząc na dzisiejszą inflację bo za rok czy dwa nie wiadomo jakie będą ceny. Mam u nich kilka domen i raczej tu z nimi zostanę. Pazdrawiam i polecam :)

  Napisz swoją opinię

  Transfer domeny z home pl

  Transfer domeny z home pl

  Transfer domeny pl lub dowolnej: com.pl .com com.pl .org .de fr i wszystkich innych

  Na pewno skusiłeś się na zakup domeny w cenie 1 zł 10 zł itp. ale po roku podczas odnowienia doznałeś szoku, bo cena to 180 - 200 zł. 

  Nic straconego - w każdej chwili bez żadnych zobowiązań możesz przenieść domenę do nas i płacić za jej przedłużenie 35% ceny jaką płaciłbyś u obecnego operatora.

  TRANSFER DOMENY 

  Napisz swoją opinię
  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Indeks: SwwwPro3

  Marka: Page Master

  Serwer www PRO3 SSD

  Recenzje: 1
  Serwer www o podwyższonych parametrach dla sklepu, portalu, bloga. Specjalna konfiguracja dla sklepu internetowego Prestashop (żadnych błędów, zainstalowane wszystkie niezbędne moduły). Niezawodny dla aplikacji typu Wordpress, Drupal, Joomla i inne. Dysk Dysk SSD 10 GB Transfer 480 GB Pełna oferta serwerów WWW w naszym nowym panelu...
  48,21 $
  Więcej
  Serwer www

  Indeks: Serded

  Marka: Page Master

  Serwery dedykowane Root SSD

  Recenzje: 2
  Serwery Dedykowane w Chmurze DEDICATED ROOT SERVER Serwery DEDYKOWANE w chmurze o niesamowitej wydajności. Sam decydujesz o jego wydajności, ilości rdzeni procesora, pamięci RAM, adresach IP i pojemności dysku SSD. Procesor: od 2 do 48 rdzeni Ram: od 8 do 192 GB Dysk: od 80 do 960 GB Ceny: od 145 do 1930 zł Pełna oferta poniżej: SERWERY DEDYKOWANE...

  Indeks: TrDom

  Marka: Page Master

  Transfer domeny pl com com_pl net org biz eu

  Recenzje: 1
  Usługa dotyczy transferu domeny od obecnego rejestratora.Usługa całkowicie bezpieczna i bezpłatna, nie ma wpływu na ustawienia domeny, nie powoduje przerw w działaniu stron internetowych.Harmonogram opłat za domenę pozostaje taki sam jak u obecnego rejestratora.
  0,26 $
  Więcej
  Transfer domeny

  Indeks: SP16pm010

  Marka: Page Master

  Szablon Prestashop 1.6 pm010

  Recenzje: 0
  Funkcjonalny, atrakcyjny i responsywny szablon dla sklepu internetowego Prestashop 1.6 (kompatybilny ze wszystkimi wersjami Prestashop od 1.6.0.4 wzwyż).Zobacz demo tego szablonuŁatwa instalacja przez panel administracyjny sklepu.Szablon automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości przeglądarki co oznacza, że będzie doskonale działał zarówno na...
  19,13 $
  Więcej
  PrestaShop 1.6

  Indeks: SpfPrn

  Marka: Page Master

  Spam z formularza rejestracji PrestaShop naprawa

  Recenzje: 4
  W ostatnich dniach występuje seria ataków na sklepy internetowe Prestashop polegających na zakładaniu fikcyjnych kont klientów w sklepie. Konta zakładane są na nazwy domen es us ru i innych... ReCaptcha nie pomaga. Usługa ta polega na zabezpieczeniu sklepu przed takim atakiem.
  19,13 $
  Więcej
  Prestashop 1.6

  Indeks: IPSh17

  Marka: Page Master

  Instalacja PrestaShop 1.7 na dowolnym serwerze

  Recenzje: 3
  Instalacja sklepu internetowego Prestashop w wersji 1.7 na dowolnym serwerze. Pełna instalacja wraz z nową bazą danych w najnowszej wersji Prestashop 1.7.x.  Otrzymujesz w pełni zainstalowany i wstępnie skonfigurowany sklep Prestashop w najnowszej dostępnej wersji z nowym szablonem domyślnym, całkowicie gotowy do pracy...
  29,34 $
  Więcej
  PrestaShop 1.7

  Indeks: Cssl1

  Marka: Page Master

  Certyfikat SSL dla domeny

  Recenzje: 0
  Certyfikat ssl dla domeny.Zainstalowany certyfikat zapewnia bezpieczeństwo przesyłania danych między serwerem i przeglądarką internetową.Jeden certyfikat zainstalować można dla jednej domeny internetowej. 
  25,51 $
  Więcej
  Certyfikaty

  Indeks: HdPr

  Marka: Page Master

  Hosting dla Prestashop

  Recenzje: 1
  Roczny hosting dla sklepu internetowego Prestashop. Szybki i bezpieczny serwer zoptymalizowany specjalnie pod kątem silnika tego sklepu. Dodatkowo zainstalujemy dla Ciebie najnowszę wersję Prestashop. Nie musisz martwić się o miejsce na dysku, transfer danych oraz o kopie zapasowe - my zadbamy o wszystko...
  71,43 $
  Więcej
  PrestaShop 1.5 1.6

  Indeks: SP16pm011

  Marka: Page Master

  Szablon Prestashop 1.6 pm011

  Recenzje: 0
  Funkcjonalny, atrakcyjny i responsywny szablon dla sklepu internetowego Prestashop 1.6 (kompatybilny ze wszystkimi wersjami Prestashop od 1.6.0.4 wzwyż).Zobacz demo tego szablonuŁatwa instalacja przez panel administracyjny sklepu.Szablon automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości przeglądarki co oznacza, że będzie doskonale działał zarówno na...
  19,13 $
  Więcej
  PrestaShop 1.6
  Zobacz także

  Indeks: Ditplglob

  Marka: Page Master

  Domeny internetowe polskie i globalne

  Recenzje: 1
  Domeny internetowe polskie oraz globalne. Aby sprawdzić dostępność poszukiwanej domeny kliknij link poniżej: Domeny internetowe Po zakupie domeny uzyskasz dostęp do panelu zarządzania domeną, w którym będziesz miał dostęp do pełnej konfiguracji: DNS, WHOIS, Transfer, kod AuthInfo itp...
  12,24 $
  Więcej
  domeny

  Indeks: Serded

  Marka: Page Master

  Serwery dedykowane Root SSD

  Recenzje: 2
  Serwery Dedykowane w Chmurze DEDICATED ROOT SERVER Serwery DEDYKOWANE w chmurze o niesamowitej wydajności. Sam decydujesz o jego wydajności, ilości rdzeni procesora, pamięci RAM, adresach IP i pojemności dysku SSD. Procesor: od 2 do 48 rdzeni Ram: od 8 do 192 GB Dysk: od 80 do 960 GB Ceny: od 145 do 1930 zł Pełna oferta poniżej: SERWERY DEDYKOWANE...

  Śledź nas na Facebooku