Tylko online

Transfer domeny z home pl

Trdzhpl

Nowy produkt

Transfer domeny pl lub dowolnej: com.pl .com com.pl .org .de fr i wszystkich innych

Na pewno skusiłeś się na zakup domeny w cenie 1 zł 10 zł itp. ale po roku podczas odnowienia doznałeś szoku, bo cena to 180 - 200 zł. 

Nic straconego - w każdej chwili bez żadnych zobowiązań możesz przenieść domenę do nas i płacić za jej przedłużenie 35% ceny jaką płaciłbyś u obecnego operatora.

TRANSFER DOMENY 

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


Więcej informacji

To nic nie kosztuje. Transfer domeny jest całkowicie bezpłatny,

W przypadku domen pl com.pl itp. nie wnosisz żadnej opłaty.

W przypadku domen .com org.pl. .de - przeniesienie domeny kosztuje jednak cena jaką zapłacisz przedłuża ważność domeny o rok (praktycznie więc przeniesienie jest bezpłatne).

Jedyne co się zmienia to operator domeny (Twój sklep podczas transferu cały czas działa nie ma żadnych przerw w dostępie do Twojego sklep, zmienia się tylko operator domeny).

U nas otrzymasz pełny dostęp do zarządzania domenę.

Nasz panel zarządzania domeną umożliwia wskazanie serwerów DNS, ustawienie właściciela domeny WHOIS, upublicznienie lub ukrycie danych WHOIS, pełne zabezpieczenie transferu domeny i to wszystko bezpłatnie.

Dodatkowo u nas samodzielnie możesz przedłużyć ważność domeny a czas od jednego (1 rok) do dziesięciu lat (10 lat) - bez względu na inflację, cenę euro czy dolara.

W przypadku gdy przedłużysz domenę na dowolną ilość lat będzie to zapisane w rejestrach domeny i nawet gdy kiedykolwiek przeniesiesz ją do innego operatora to jej ważność będzie obowiązywać na czas jaki opłaciłeś ją u nas.

U nas w panelu klienta otrzymasz pełny dostęp do panelu zarządzania domeną włącznie z opcją wygenerowania kodu AuthInfo w celu transferu domeny do innego operatora.

Przykładowe oszczędności:

Odnowienie domeny pl u nas - 88 zł

Odnowienie domeny pl w home.pl - 200 zł

Sam łatwo możesz porównać te kwoty.

Pamiętaj, że rejestrator domeny nie ma żadnego wpływu na działanie Twojego sklepu internetowego. Jet to tylko rejestrator domeny, który różni się tylko ceną odnowienia a sklep działa ne serwerze, na który wskazuje domena.

Jedno z drugim ne ma nic wspólnego.

Po transferze domeny oczywiście możesz przekierować ją na posiadany serwer w home.pl - nie będzie to miało żadnego wpływu na posiadane tam usługi.

Pamiętaj - transfer domeny nie zmienia nic w działaniu Twojego sklepu lub witryny jaką posiadasz - wszystkie ustawienia domeny podczas transferu pozostaję bez zmian.

Aby dokonać transferu domeny z home.pl potrzebujesz koku AuthInfo od home.pl, który wprowadzisz na naszej stronie:

Transfer domeny  kliknij "transfer"

Aby uzyskać kod authinfo Home.pl

 1. Zaloguj się do panelu klienta Home.pl na konto, na którym znajduje się domena, dla której chcesz uzyskać kod authinfo. Po zalogowaniu, w menu bocznym wybierz opcję “Wsparcie klienta” i przejdź do zakładki “Zarządzanie domenami”.
 2. Pojawi się lista dostępnych opcji wsparcia w sprawie domen. Znajdziesz tu kafelek “Kody Authinfo”. Kliknij przycisk “Przejdź dalej” w tym kafelku, aby przejść do widoku wniosków o wydanie kodu authinfo.
 3. Na widoku odpowiedzialnym za wydawanie kodu authinfo kliknij przycisk “Utwórz wniosek o wydanie kodu authinfo”.
 4. Wyświetli się proces składania wniosku. W trakcie wypełniania formularza musisz wybrać z rozwijanej listy domenę, dla której chcesz uzyskać kod authinfo, a także wypełnić dodatkowe informacje, takie jak podanie informacji, dlaczego przenosisz domenę. Po wypełnieniu formularza kliknij “Dalej“.
 5. Wyświetlone zostanie podsumowanie – zweryfikuj poprawność wszystkich danych, zaznacz wymagane zgody i kliknij “Wyślij wniosek”.
 6. Teraz wystarczy, że zaczekasz na rozpatrzenie wniosku i wydanie kodu. Status procedury możesz sprawdzić na liście wygenerowanych wniosków o kod authinfo. Kod zostanie przesłany na adres e-mail przypisany do Twojej domeny. Jeżeli nie pamiętasz, jaki to adres, sprawdź to w panelu klienta: panel.home.pl, w zakładce użytkownicy (kontakty domen). Adres e-mail, na który kod authinfo zostanie wysłany, powinien wyświetlić się także na widoku z listą wszystkich wniosków.

Po dokonaniu transferu nie musisz kupować dodatkowych usług w naszej firmie (serwera itp..)- Twój sklep będzie działał bez zmian u obecnego operatora.

Opinie

Oceń 
2023-11-12

Panel zarządzania domeną

Super fajny panel zarząśdzania domeną - za to duży plus.
Ceny też oczwiście konkurencyjne

  Oceń 
  2023-11-11

  Tanie domeny

  Domeny są u nich tanie i mają bardzo przejrzysty i funkcjonalny panel zarządzania. Dodatkowo można przedłużać nawet na 10lat nie patrząc na dzisiejszą inflację bo za rok czy dwa nie wiadomo jakie będą ceny. Mam u nich kilka domen i raczej tu z nimi zostanę. Pazdrawiam i polecam :)

   Napisz recenzję!

   Napisz recenzję

   Transfer domeny z home pl

   Transfer domeny z home pl

   Transfer domeny pl lub dowolnej: com.pl .com com.pl .org .de fr i wszystkich innych

   Na pewno skusiłeś się na zakup domeny w cenie 1 zł 10 zł itp. ale po roku podczas odnowienia doznałeś szoku, bo cena to 180 - 200 zł. 

   Nic straconego - w każdej chwili bez żadnych zobowiązań możesz przenieść domenę do nas i płacić za jej przedłużenie 35% ceny jaką płaciłbyś u obecnego operatora.

   TRANSFER DOMENY 

   Produkty powiązane

    30 innych z tej samej kategorii