Indeks: PayU15

Marka: Page Master

PayU Moduł dla Prestashop 1.5

(17)
Moduł płatności PayU dla PrestaShop 1.5.x Moduł bezpiecznych płatności PayU dla sklepu PrestaShop w wersjach od 1.5 do 1.5.6.3 Dla wersji Prestashop 1.5, 1.5.4.1, 1.5.5, 1.5.6, 1.5.6.1, 1.5.6.2, 1.5.6.3
Cena 0,00 zł
Więcej
PrestaShop 1.5
Wszystkie bestsellery

Najnowsze posty

 • Udostępnij na Facebook
  • Nowy
  Transfer domeny z home pl
  • Transfer domeny z home pl
  • Transfer domeny z home pl
  • Transfer domeny z home pl
  • Transfer domeny z home pl

  Transfer domeny z home pl

  Trdzhpl

  Transfer domeny pl lub dowolnej: com.pl .com com.pl .org .de fr i wszystkich innych

  Na pewno skusiłeś się na zakup domeny w cenie 1 zł 10 zł itp. ale po roku podczas odnowienia doznałeś szoku, bo cena to 180 - 200 zł. 

  Nic straconego - w każdej chwili bez żadnych zobowiązań możesz przenieść domenę do nas i płacić za jej przedłużenie 35% ceny jaką płaciłbyś u obecnego operatora.

  TRANSFER DOMENY 

   

  Polityka prywatności

   

  Ceny w sklepie płatności

   

  Regulamin sklepu

  Opis

  To nic nie kosztuje. Transfer domeny jest całkowicie bezpłatny,

  W przypadku domen pl com.pl itp. nie wnosisz żadnej opłaty.

  W przypadku domen .com org.pl. .de - przeniesienie domeny kosztuje jednak cena jaką zapłacisz przedłuża ważność domeny o rok (praktycznie więc przeniesienie jest bezpłatne).

  Jedyne co się zmienia to operator domeny (Twój sklep podczas transferu cały czas działa nie ma żadnych przerw w dostępie do Twojego sklep, zmienia się tylko operator domeny).

  U nas otrzymasz pełny dostęp do zarządzania domenę.

  Nasz panel zarządzania domeną umożliwia wskazanie serwerów DNS, ustawienie właściciela domeny WHOIS, upublicznienie lub ukrycie danych WHOIS, pełne zabezpieczenie transferu domeny i to wszystko bezpłatnie.

  Dodatkowo u nas samodzielnie możesz przedłużyć ważność domeny a czas od jednego (1 rok) do dziesięciu lat (10 lat) - bez względu na inflację, cenę euro czy dolara.

  W przypadku gdy przedłużysz domenę na dowolną ilość lat będzie to zapisane w rejestrach domeny i nawet gdy kiedykolwiek przeniesiesz ją do innego operatora to jej ważność będzie obowiązywać na czas jaki opłaciłeś ją u nas.

  U nas w panelu klienta otrzymasz pełny dostęp do panelu zarządzania domeną włącznie z opcją wygenerowania kodu AuthInfo w celu transferu domeny do innego operatora.

  Przykładowe oszczędności:

  Odnowienie domeny pl u nas - 88 zł

  Odnowienie domeny pl w home.pl - 200 zł

  Sam łatwo możesz porównać te kwoty.

  Pamiętaj, że rejestrator domeny nie ma żadnego wpływu na działanie Twojego sklepu internetowego. Jet to tylko rejestrator domeny, który różni się tylko ceną odnowienia a sklep działa ne serwerze, na który wskazuje domena.

  Jedno z drugim ne ma nic wspólnego.

  Po transferze domeny oczywiście możesz przekierować ją na posiadany serwer w home.pl - nie będzie to miało żadnego wpływu na posiadane tam usługi.

  Pamiętaj - transfer domeny nie zmienia nic w działaniu Twojego sklepu lub witryny jaką posiadasz - wszystkie ustawienia domeny podczas transferu pozostaję bez zmian.

  Aby dokonać transferu domeny z home.pl potrzebujesz koku AuthInfo od home.pl, który wprowadzisz na naszej stronie:

  Transfer domeny  kliknij "transfer"

  Aby uzyskać kod authinfo Home.pl

  1. Zaloguj się do panelu klienta Home.pl na konto, na którym znajduje się domena, dla której chcesz uzyskać kod authinfo. Po zalogowaniu, w menu bocznym wybierz opcję “Wsparcie klienta” i przejdź do zakładki “Zarządzanie domenami”.
  2. Pojawi się lista dostępnych opcji wsparcia w sprawie domen. Znajdziesz tu kafelek “Kody Authinfo”. Kliknij przycisk “Przejdź dalej” w tym kafelku, aby przejść do widoku wniosków o wydanie kodu authinfo.
  3. Na widoku odpowiedzialnym za wydawanie kodu authinfo kliknij przycisk “Utwórz wniosek o wydanie kodu authinfo”.
  4. Wyświetli się proces składania wniosku. W trakcie wypełniania formularza musisz wybrać z rozwijanej listy domenę, dla której chcesz uzyskać kod authinfo, a także wypełnić dodatkowe informacje, takie jak podanie informacji, dlaczego przenosisz domenę. Po wypełnieniu formularza kliknij “Dalej“.
  5. Wyświetlone zostanie podsumowanie – zweryfikuj poprawność wszystkich danych, zaznacz wymagane zgody i kliknij “Wyślij wniosek”.
  6. Teraz wystarczy, że zaczekasz na rozpatrzenie wniosku i wydanie kodu. Status procedury możesz sprawdzić na liście wygenerowanych wniosków o kod authinfo. Kod zostanie przesłany na adres e-mail przypisany do Twojej domeny. Jeżeli nie pamiętasz, jaki to adres, sprawdź to w panelu klienta: panel.home.pl, w zakładce użytkownicy (kontakty domen). Adres e-mail, na który kod authinfo zostanie wysłany, powinien wyświetlić się także na widoku z listą wszystkich wniosków.

  Po dokonaniu transferu nie musisz kupować dodatkowych usług w naszej firmie (serwera itp..)- Twój sklep będzie działał bez zmian u obecnego operatora.

  Szczegóły produktu
  Trdzhpl

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Indeks: Swpr

  Marka: Page Master

  Serwer www PRO5 SSD

  (4)
  Serwer www o wysokich parametrach dla stron internetowych, sklepu, portalu jak również kilku tych aplikacji jednocześnie. Konfiguracja dedykowana dla WordPres, Joomla, Drupal, PrestaShop, Magento.  Dysk Dysk SSD  20 GB Transfer 1000 GB Pełna oferta serwerów WWW w naszym nowym panelu poniżej: OFERTA SERWERÓW WWW
  Cena 249,00 zł
  Więcej
  Serwer www

  Indeks: IPSh8

  Marka: Page Master

  Instalacja PrestaShop 8 na dowolnym serwerze

  (1)
  Instalacja sklepu internetowego Prestashop w wersji 8 (najnowszej) na dowolnym serwerze. Pełna instalacja wraz z nową bazą danych w najnowszej wersji Prestashop 8.  Otrzymujesz w pełni zainstalowany i wstępnie skonfigurowany sklep Prestashop w najnowszej dostępnej wersji z nowym szablonem domyślnym, całkowicie gotowy do pracy...
  Cena 115,00 zł
  Więcej
  PrestaShop 8

  Indeks: HdPr

  Marka: Page Master

  Hosting dla Prestashop

  (1)
  Roczny hosting dla sklepu internetowego Prestashop. Szybki i bezpieczny serwer zoptymalizowany specjalnie pod kątem silnika tego sklepu. Dodatkowo zainstalujemy dla Ciebie najnowszę wersję Prestashop. Nie musisz martwić się o miejsce na dysku, transfer danych oraz o kopie zapasowe - my zadbamy o wszystko...
  Cena 280,00 zł
  PrestaShop 1.5 1.6

  Indeks: MP500

  Marka: Page Master

  Polecane Prestashop + sortowanie 500

  (4)
  Zmodyfikowany moduł sortuje Polecane produkty na stronie głównej sklepu. Automatycznie sortuje wyświetlane produkty w module na stronie głównej. Dla sklepu PrestaShop w wersjach od 1.5 do 1.5.6.3 (działa we wszystkich motywach, które wykorzystują moduł "Polecane produkty na stronie głównej" /homefeatured/).
  Cena 0,00 zł
  Więcej
  PrestaShop 1.5
  Komentarze (2)
  Oceń
  Zobacz także

  Indeks: Serded

  Marka: Page Master

  Serwery dedykowane Root SSD

  (2)
  Serwery Dedykowane w Chmurze DEDICATED ROOT SERVER Serwery DEDYKOWANE w chmurze o niesamowitej wydajności. Sam decydujesz o jego wydajności, ilości rdzeni procesora, pamięci RAM, adresach IP i pojemności dysku SSD. Procesor: od 2 do 48 rdzeni Ram: od 8 do 192 GB Dysk: od 80 do 960 GB Ceny: od 145 do 1930 zł Pełna oferta poniżej: SERWERY DEDYKOWANE...

  Śledź nas na Facebooku